/
/
/
Raimondi Mistral 120 vizes csempevágó 230V/50Hz, 2.2 kW, 120 cm, Ø350 mm

Raimondi Mistral 120 vizes csempevágó 230V/50Hz, 2.2 kW, 120 cm, Ø350 mm

Bruttó Ár:

829 .900 Ft

Raimondi Mistral 120 vizes csempevágó a Vizes csempevágó gépek kategóriájából – Ref.: 224MS120EU

A Raimondi Mistral 120 vizes csempevágó alkalmas porcelánlap, kerámialap, járólap, márvány, gránit stb. egyenes és 45°-os vágáshoz (jolly).

Jellemzők:

  • Olasz gyártmány
  • Tárcsa: max. Ø 350 mm (14″); min. Ø 300 mm (12″)
  • Maximális vágásmélység: 100 mm (4″) egy menetben; 135 mm (5 1/3″) két menetben
  • Vágási hossz: 120 cm (47 1/4″)
  • Átlós vágás (maximális formátum): 85 × 85 cm (33 1/2″ × 33 1/2″)
  • Alumínium vezetősín és tárcsavédő
  • Rendkívül masszív alumíniumból készült munkafelület, mely könnyen eltávolítható a tartály egyszerű tisztítása érdekében
  • Elektromosan mozgatható vágófej maximális megbízhatósággal és funkcionalitással
  • Kettős vízpermetes hűtés szivattyúval
  • A motoregység 4 görgőn fut és minden görgő dupla csapággyal van megerősítve
  • A görgők könnyen állíthatók a holtjáték csökkentése érdekében, így biztosítva a maximális vágási pontosságot
  • A vágógerenda 0° és 47° között dönthető, így lehetővé teszi a 45°-os (jolly) vágásokat is
  • Összecsukható lábak

Szállítási terjedelem: Ø300 mm (12”) vágótárcsával porcelánlapokhoz, használati és karbantartási útmutató, szerszámkészlet, gyémánttárcsa tisztító kő.


A géphez opcionálisan tápkábel is rendelhető.

Az optimális vágási eredmény eléréséhez kínálatunkban többféle, különböző anyagok vágására fejlesztett gyémánt vágótárcsa is megtalálható.

Ajánlott vágótárcsák:

A Raimondi széles tartozékkínálatot kínál a vágógépeikhez. Vizesvágó tartozékok kategóriánkban megtalálható a legtöbb kiegészítő. 

A 45°-os vágások pontos elvégzéséhez kérjük, vegye figyelembe a szükséges tartozékokat és a Raimondi ajánlásait. 

A Raimondi két kiegészítő használatát javasolja a pontos 45°-os (jolly) vágások eléréséhez:

  1. Görgős asztal
  2. Oldalsó ütköző

E két tartozék használata, valamint a munkafelület tökéletes vízszintbe állítása egy vízmérték segítségével lehetővé teszi a pontos jolly vágást (45°-os élvágást).

Gyakorlatban az oldalsó ütközőt a görgős asztal támogatja – ha ezeket a kiegészítőket nem együtt használják, az eredmények valószínűleg nem lesznek optimálisak.

A RAIMONDI gyártó nem ajánlja a 45°-os vágást a megfelelő tartozékok használata nélkül, mivel a burkolólapok megfelelő alátámasztást igényelnek. A 45°-os szögvágás során a lapra jelentős erő hat, ami a lap elmozdulását okozhatja, és ez egyértelműen pontatlan, rossz vágáshoz vezethet. A görgős asztal biztosítja a szükséges megtámasztást, míg az oldalsó ütköző a lap stabil rögzítését. A két kiegészítő együttes használata maximális esélyt biztosít a sikeres, precíz jolly vágásra.

Letölthető dokumentumok:

Max. vágási hossz:
120 cm
Max. vágási vastagság:
100 mm
Max. vágási vastagság (dupla vágás):
140 mm
Max. átlós vágási hossz:
85 × 85 cm
Max. tárcsaátmérő (külső / belső)
Ø350 / 25,4 mm
Motorteljesítmény:
3 LE - 2,2 kW
Motor típusa:
Egyfázisú 230 V / 50 Hz
Méret:
150 x 60 x 60 cm
Súly:
63 kg
Szállítási méret / súly:
165 x 65 x 72 cm / 83 kg
Min. tárcsaátmérő:
300 mm
Hasonló termékek

Bérgépek